header

P1050602

V náhradnom termíne stredu v 25.2.2015 pokračoval  turnaj Bowling Tour, desiatym kolom a zároveň to bolo 4 kolo zimnej časti Tour. Zúčastnilo sa ho 29 hráčov.  Turnaj sa odohral v dvoch rundách. Hralo sa na 41 stopovom mazaní, ktoré bude použité v sobotu na seniorskej lige v herni Citybowling Poprad.

Skupina A : Kvalifikáciu vyhral Petras Ján, ktorý dosiahol výkon 1180  a čakal na svojho finálového súpera. Do finále sa ešte prebojovali hráči Pavlikovský Vladimír (6.miesto ), Kuziel František (5.miesto), Lendácky Igor (4.miesto), Zoričák Anton  (3.miesto), Jánoš Ján (2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Kuziel  124, Lendácky 220 a najlepšie si počínal Pavlikovský  257, ktorý sa prebojoval do druhého kroku. Tam sa stretli Pavlikovský  140, Jánoš 200  a Zoričák  220 bodov, čím sa prebojoval. Celkového finále. Do posledného kroku postupoval Zoričák, ktorý sa stretol s Janom Petrasom. Víťazom sa stal Zoričák Anton s výkonom 200 a s celkovým priemerom 198  na druhom mieste skončil Petras Ján  výkonom 168  a s celkovým  priemerom 192,57 a tretí Jánoš Ján s priemerom 195,57.

Výsledky 10.kolo         Celkové body            Fotogaléria

Skupina B : V tejto skupine víťazom kvalifikácie sa stal Kovalčíková Mária  výkonom 1100. Do finále sa ešte prebojovali  Gavalér Roman (8.miesto), Karolčíková Monika  (7.miesto), Jánošová Dana (6.miesto), Hegendbart Jozef ( 5.miesto), Kožik Ľubo (4. miesto),  Niedoba Ján ( 3.miesto) a Staš Martin ( 2.miesto ) . V prvom finálovom kroku posledný  štyria  bojovali medzi sebou o postup do celkového finále. Gavalér 153, Jánošova 148 ( vrátane handicapu ), Hegendbart 175 a Karolčíková 218 ( vrátane handicapu ). Do ďalšieho kroku postupoval  Karolčíková. Tam sa stretli Niedoba 145, Karolčíková Monika 175 ( vratane handicapu ), Staš 199 a Kožik 215, čím si vybojoval  postup do celkového finále.  Vo finále sa stretli Kožik s TKovalčíkovou. Takže v skupine B celkovým víťazom sa stal  Kožik Ľubomír s výkonom 173 a s priemerom 182,75  na druhom mieste skončila  Kovalčíková Mária  s výkonom 165 ( vrátane handicapu ) s priemerom 172,71 a tretí skončil  Staš Martin s priemerom 182,71.

Najvyšší náhod dosiahol v piatej hre kvalifikácie Jánoš Ján kde hodil pekných 264 a získal aj jackpot. hre.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Stretneme sa už o týždeň v riadnom hracom termíne  na 11.kole Bowling Tour  mimo plánovaný termín o týždeň skôr a to 4.3.2015. (Igor)