header

P1050636

V stredu prvý aprílový deň 1.4.2015  sa stretli priaznivci Tour  na prvom kole  jarnej časti Bowling Tour.  Turnaj sa odohral v dvoch rundách. Turnaja sa zúčastnilo iba 23 hráčov, pravdepodobne niektorý už začali sviatkovať.

Skupina A : V kvalifikácii dominoval svojim výkonom Gerdenits  Werner, ktorého sme pre jeho vysoké výkony preradili medzi registrovaných hráčov, ktorý dosiahol výkon 1279 a čakal na svojho finálového súpera. Do finále sa ešte prebojovali hráči Sivák Martin ( 6.miesto ), Baluchová Alena  (5.miesto ), Szabo Tomáš (4.miesto), Pavlikovský Vladimír (3.miesto), Lendácky Igor ( 2.miesto).    V prvom finálovom kroku sa stretli Sivák 176, Szabo  136, a Baluchová 207 (vratane handicapu). Do druhého kroku postupovala Baluchová. Tam sa stretli Pavlikovský 170, Baluchová 206 ( vrátane handicapu ) a Lendácky 226, týmto výkonom si vybojovala účasť v celkovom finále. Vo finále sa stretli Lendácky  s Gerdenitsom. Víťazom sa stal Gerdenits Werner výkonom 178 s priemerom 208,14 na druhom mieste skončil  Lendácky Igor výkonom 148 s priemerom 190,88 a tretia skončila Baluchová Alena s priemerom 179,6.

Výsledky 13.kolo         Celkové body            Fotogaléria

Skupina B : V tejto skupine víťazom kvalifikácie  sa prekvapujúco stal  Karolčík Július výkonom 1144 a čakal na svojho súpera. Do finále sa ešte prebojovali Gavalér Roman (8.miesto), Mešťanová Eva  (7.miesto),  Niedoba Ján (6.miesto), Karolčíková Monika (5.miesto), Kessler Volker (4.miesto), Plačko Vladimír (3.miesto) a Kovalčíková Mária (2.miesto). V prvom finálovom kroku sa stretli Niedoba 158, Mešťanová 142 (vrátane handicapu), Gavalér  178 a Karolčíková 192 (vrátane handicapu). Do druhého kroku postupovala  Karolčíková. Tam sa stretli Karolčíková 180 (vrátane handicapu), Plačko 106, Kessler 201 a Kovalčíková 219 (vrátane handicapu). Do finále postupovala  Kovalčíková  a tam sa stretla s Karolčíkom. Takže v skupine B celkovým víťazom sa stala  Kovalčíková Mária výkonom 164 (vrátane handicapu)  s priemerom 180,75 na druhom mieste skončil  Karolčík Július  výkonom 143 a s priemerom 183,8 a tretí  Kessler Volker s priemerom 178,14.

Najvyšší náhod dosiahol vo štvrtej hre kvalifikácie Gerdenits Werner  kde hodil pekných 231 a získal aj jackpot.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a víťazom blahoželáme. Všetkým prajeme príjemné a v zdraví prežitie Veľkonočných sviatkov. Zároveň vás pozývame na 22.4.2015 kedy sa odohrá druhé kolo Jarnej časti Bowling Tour, a zároveň to bude už 14 kolo Bowling Tour 2014/2015. (Igor)