Štvrtý krát sa stretli priaznivci bowlingu v stredu 8.11.2017 na 4.kole jesennej časti Bowling Tour.  Turnaj sa odohral v dvoch rundách. Turnaja sa zúčastnilo  30 hráčov.

Skupina A : V kvalifikácii dominoval svojim výkonom Pavlikovský Vladimír, ktorý dosiahol výkon 1201 bodov a čakal na svojho finálového súpera. V prvom finálovom kroku sa stretli Zoričák Rudolf 124, Kessler Volker 145 (vrátane handicapu), Gavalér Roman 149 (vrátane handicapu), a Očvár Peter 145 (vrátane handicapu). V druhom finálovom kroku sa stretli Očvár Peter 160 (vrátane handicapu) ,  Zoričák Anton 163, Petras Ján 168 a Lendácky Igor 194. Vo finálovom kroku sa stretli Lendácky Igor a Pavlikovský Vladimír. Víťazom sa napokon stal Lendácky Igor výkonom 174 s priemerom 184,88,  na druhom mieste skončil  Pavlikovský Vladimír  výkonom 161 s priemerom 194,57  a tretí  skončil Petras Ján s priemerom 184,86.

TabuľkaTOUR 4.kolo           TABUĽKA TOUR po 4.kole

Skupina B : V tejto skupine sa stala víťazkou kvalifikácie Kovalčíková Mária 1118 bodov (vrátane handicapu)  a čakala na svojho súpera. V prvom finálovom kroku sa stretli Mešťan Milan 140, Hanus Milan 150, Tajboš Michal 167 a Hertely Stanislav 180, čo ho posunulo do druhého kroku finále. Tam sa stretli Hertely Stanislav  133, Dubaj Juraj 159, Bubelíny Pavel 170 a Hrušovský Šimon 181 (vrátane handicapu). Do finále postupoval Hrušovský a tam sa stretol  s Kovalčíkovou Máriou. Takže v skupine B celkovým víťazom sa stala  Kovalčíková Mária výkonom 158 (vrátane handicapu) s priemerom 174,29,  na druhom mieste skončil Hrušovský Šimon výkonom 152 (vrátane handicapu) a s priemerom 156,38 a tretí Bubelíny Pavel s priemerom 168,00.

Najvyšší náhod dosiahol  Pavlikovský Vladimír  v tretej a piatej  hre druhej kvalifikačnej rundy, kde hodil 233 bodov. Získal trofej za najvyšší náhod aj hodnotu Jackpotu .

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účast, oceneným hráčom blahoželáme.  Stretneme sa na piatom kole Bowling Tour mesta Poprad 2017/2018 – jesenná časť 22.11.2017. (Ľubomír Krul)

Skupina A:  Pavlikovský Vladimír, Lendácky Igor, Petras Ján

Skupina B: Hrušovský Šimon, Kovalčíková Mária, Bubelíny Pavel