logo-smallV stredu 27.júla 2016 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na štvrtom  kole turnaja  Nielen 10 je Strike v herni Citybowling Poprad. Turnaj sa odohral v dvoch rundách za účasti 30 hráčov. Hralo na 41 stopovom mazaní, ktoré bude použité na LTP 2016. Výkony viacerých hráčov boli vysoké. Kvalifikáciu vyhral Lendácky Igor výkonom 1469 s priemerom 244,83. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Dubaj Juraj.  Do semifinále si prenášali hráči 50% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali tri hry a súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy) určil postupujúcu osmičku. V semifinále dominoval Martin Kvasnička. Ako posledný postupoval Šovčík Ondrej. Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov.

Výsledky

Vo finále najlepšie výkony podával Evinic Dušan. Celkove vo finále dosiahol výkon 502 bodov s priemerom 251,00. Na druhom mieste skončil Lendácky Igor s  výkonom na dve hry 489 priemerom 244,50 a tretia skončila Karlíková Janka s výkonom  478 s priemerom 239,00.

Cenu za najvyšší náhod 300 bodov si odniesol Lendácky Igor, ktorý hneď v prvej hre hodil 300.

300300 – Lendácky Igor

Po skončení kvalifikácie bola losovaná tombola, kde sa losovali vecné dary, ktoré si odniesli Dubaj Juraj, Gad Marián a Evinic Dušan. Na záver  boli najlepší hráči ocenený  trofejou a vecným darom. Po celý deň vládla veľmi príjemná priateľská atmosféra a každý to hral pre zábavu. Hráči už čakajú na ďalšie pokračovanie, turnaja tohto typu len pre zábavu s nadpriemernými výkonmi.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na 10.8.2016 na štvrté kolo tohto turnaja LETO V CHLÁDKU. (Ľubo)

VíťaziVíťazi : Lendácky Igor, Evinic Dušan, Karlíková Janka