V nedeľu 5. marca 2023 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 20 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Petrasovi Jánovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1449 s priemerom 241,50. Z ôsmeho miesta ako posledná postupovala Karolčíková Monika. Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal opäť Petras Ján. Vo finále dosiahol výkon 1189 bodov vrátane prenosu s priemerom 244,78. Na druhom mieste skončil Pavlikovský Vladimír výkonom 1103 s priemerom 230,44, tretí skončil Staš Martin výkonom 1092 s priemerom 221,22, štvrtá sa umiestnila Karolčíková Monika výkonom 1083 s priemerom 206,89 a na piatom mieste skončil Lendácky Igor výkonom 1053 s priemerom 219,67.

Výsledky – DEVIATKA – 5.3.2023

Najvyšší náhod 300 bodov dosiahol na tomto kole Staš Martin a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Pavlikovský Vladimír, 1.miesto: Petras Ján, 3.miesto: Staš Martin, 4.miesto: Karolčíková Monika, 5.miesto: Lendácky Igor