V nedeľu 25. februára 2024 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 14 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Hanusovi Milanovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1358 s priemerom 226,33. Zo ôsmeho miesta ako posledná postupovala Cibakova Marcela. Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Pavlikovský Vladimír. Vo finále dosiahol výkon 1084 bodov vrátane prenosu s priemerom 220,11. Na druhom mieste skončil Friesz Ján výkonom 1074 s priemerom 210,33, tretí skončil Hanus Milan výkonom 1033 s priemerom 220,44 a štvrtý skončil Petras Marek výkonom 1017 s priemerom 212,78.

Výsledky – DEVIATKA – 25.2.2024

Najvyšší náhod 300 bodov dosiahol na tomto kole nedosiahol nik  a tak si nikto neodniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Friesz Ján, 1.miesto: Pavlikovský Vladimír, 3.miesto: Hanus Milan, 4.miesto: Petras Marek