V nedeľu 13. novembra 2022 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 12 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Niedobovi Jánovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1389 s priemerom 231,50. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Bočkay Ondrej. Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Pavlikovský Vladimír. Vo finále dosiahol výkon 1174 bodov vrátane prenosu s priemerom 236,22. Na druhom mieste skončil Petras Ján výkonom 1129 s priemerom 233,33, tretí skončil Očvár Peter výkonom 1112 s priemerom 226,00, štvrtý sa umiestnil Zoričák Rudolf výkonom 1077 s priemerom 223,89 a na piatom mieste skončil Lendácky Igor výkonom 1032 s priemerom 214,11.

Výsledky – DEVIATKA – 13.11.2022

Najvyšší náhod 300 bodov nedosiahol na tomto kole nik a tak si nikto neodniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Petras Ján, 1.miesto: Pavlikovský Vladimír, 3.miesto: Očvár Peter, 4.miesto: Zoričák Rudolf, 5.miesto: Lendácky Igor