V nedeľu 2. februára 2023 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 16 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Pavlikovskému Vladimírovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1346 s priemerom 224,33. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Kuziel František. Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii. Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Petras Ján. Vo finále dosiahol výkon 1116 bodov vrátane prenosu s priemerom 225,33. Na druhom mieste skončil Lendácky Igor výkonom 1046 s priemerom 214,67, tretí skončil Pavlikovský Vladimír výkonom 1040 s priemerom 220,22, štvrtý sa umiestnil Niedoba Ján výkonom 970 s priemerom 211,11 a na piatom mieste skončil Kuziel František výkonom 962 s priemerom 192,33.

Výsledky – DEVIATKA – 5.2.2023

Najvyšší náhod 300 bodov dosiahol na tomto kole nedosiahol nik a tak si nikto neodniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Lendácky Igor, 1.miesto: Petras Ján, 3.miesto: Pavlikovský Vladimír, 4.miesto: Niedoba Ján, 5.miesto: Kuziel František