V nedeľu 31. októbra 2021 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 8 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké a najviac sa darilo Cibakovej Marcele. Kvalifikáciu vyhrala výkonom 1248 (vrátane handicapu) s priemerom 200,00. Zo siedmeho miesta ako posledný postupoval Opremčák Oliver.  Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Lendácky Igor. Vo finále dosiahol výkon 1020 bodov vrátane prenosu s priemerom 209,89. Na druhom mieste skončil Niedoba Ján  výkonom 999 s priemerom 204,22, tretí skončil Hanus Milan výkonom 980 s priemerom 197,00, štvrtá sa umiestnila Cibakova Marcela výkonom 914 (vrátene handicapu) s priemerom 190,67 a na piatom mieste skončil Bočkay Ondrej výkonom 891 s priemerom 185,67.

Výsledky – DEVIATKA – 31.10.2021

Najvyšší náhod 300 bodov nedosiahol dnes nikto a tak si nik neodniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Niedoba Ján, 1.miesto: Lendácky Igor, 3.miesto: Hanus Milan, 4.miesto: Cibakova Marcela, 5.miesto: Bočkay Ondrej