V nedeľu 3. októbra 2021 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 14 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Juhásovi Filipovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1498 s priemerom 241,67. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Hertely Stanislav.  Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťaza.

Finále sa hralo na tri hry s prenosom 30% z kvalifikácie vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Pavlikovský Vladimír. Vo finále dosiahol výkon 1154 bodov vrátane prenosu s priemerom 231,22. Na druhom mieste skončil Lendácky Igor  výkonom 1114 s priemerom 227,89, tretí skončil  Juhás Filip výkonom 1099 (vrátene handicapu) s priemerom 230,67, štvrtý sa umiestnil Zoričák Rudolf výkonom 1083 s priemerom 231,11 a na piatom mieste skončil Orolín Pavol výkonom 1055 s priemerom 208,89.

Výsledky – DEVIATKA – 3.10.2021

Najvyšší náhod 300 bodov hodil Juhás Filip v piatej hre kvalifikačnej rundy a tak si odniesol odmenu, sošku Bowlera a fľašu vína Mrva&Stanko ROSE jeho zodpovedný doprovod.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Lendácky Igor, 1.miesto: Pavlikovský Vladimír, 3.miesto: Juhás Filip, 4.miesto: Zoričák Rudolf, 5.miesto: Orolín Pavol