V nedeľu 19. septembra 2021 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na turnaji  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Kuzielovi Františkovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1230 s priemerom 246,00. Z ôsmeho miesta ako posledný postupoval Krul Ľubomír.  Finále sa hralo systémom „PLAY OFF“

Vo finále najlepší výkon podal Juhás Filip, ktorý vyhral celkové PLAY OFF. Na druhom mieste skončil Kuziel František, tretí Pavlikovský Vladimír, štvrtý Gavalér Roman, a piaty Orolín Pavol

Výsledky – DEVIATKA – 19.9.2021

Najvyšší náhod 300 bodov hodil Hojnoš Dušan v druhejj hre kvalifikačnej rundy a tak si odniesol odmenu, fľašu vína Mrva&Stanko ROSE.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.

Víťazi

2.miesto: Kuziel František, 1.miesto: Juhás Filip, 3.miesto: Pavlikovský Vladimír, 4.miesto: Gavalér Roman, 5.miesto: Orolín Pavol