V stredu 16. septembra 2020 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na 7. kole turnaja  DEVIATKY (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Pavlikovskému Vladimírovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1407 s priemerom 234,50. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Šavel Juraj.  Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali dve hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil postupujúcu osmičku.

V semifinále dominoval opäť Pavlikovský Vladimír. Ako posledný postupujúci do finálovej osmičky bol Zoričák Rudolf. Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Zoričák Rudolf. Vo  finále dosiahl výkon 490 bodov s priemerom 205,50. Na druhom mieste skončil Kuuiel František  výkonom 466 s priemerom 221,70 a tretia skončila  Kovalčíková Mária výkonom  452 (vrátane handicapu) s priemerom 219,00.

Výsledky – Nedeľná DEVIATKA – 16.9.2020

Najvyšší náhod dosiahol Kuziel František 287 bodov.

Po kvalifikácii bola losovaná tombola, v ktorej bola ako hlavná výhra bowlingová guľa. Tú si odniesol Greguš Peter. Druhú cenu 2x hodinu bowlingu získal Eliaš Karol a  tretiu cenu 1x hodinu bowlingu si odniesl Karniš Lukáš.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na ďalšie  kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.