V nedeľu 19. júla 2020 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na 3. kole turnaja  Nedeľná DEVIATKA (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaja sa zúčastnilo 24 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Hegenbartovi Jozefovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1519 s priemerom 253,17. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Gavalier Ján.  Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali dve hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil postupujúcu osmičku.

V semifinále dominoval opäť Hegenbart Jozef. Ako posledný postupujúci do finálovej osmičky bol Gavalier Ján. Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Lendácky Igor. Vo  finále dosiahl výkon 450 bodov s priemerom 214,70. Na druhom mieste skončila Kovalčíková Mária  výkonom 418 s priemerom 209,80 a tretií skončil  Kessler Volker  výkonom  417 s priemerom 202,70.

Výsledky – Nedeľná DEVIATKA – 3. kolo

Maximálny počet 300 bodov, fľašu vína si dnes odniesol Hegenbart Jozef.

Po kvalifikácii bola losovaná tombola, v ktorej bola ako hlavná výhra bowlingová guľa. Tú si odniesl Staš Martin. Druhú cenu 2x hodinu bowlingu si odniesol Dubaj Juraj a tretiu cenu 1x hodinu bowlingu si odniesl Hegenbart Jozef.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť, oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na tretie kolo tohto zábavného turnaja s nadpriemernými výkonmi.