V nedeľu 29. decembra 2019 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na na turnaji Silvestrovská deviatková kapustnica 2019 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaj sa odohral za účasti 38 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Pavlikovskému Vladimírovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1539. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Hanus Milan.  Do finále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali tri hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil víťazov.

Vo finále najlepší výkon podal opäť Pavlikovský Vladimír. Vo  finále dosiahol výkon 1249 bodov s priemerom 256,50. Na druhom mieste skončil Zoričák Anton výkonom 1161 s priemerom 249,50 a tretí skončil Petras Ján  výkonom  1159 s priemerom 231,00.

Výsledky – Silvestrovská deviatková kapustnica 2019

Cenu za najvyšší náhod  300 bodov si odniesli Pavlikovský Vladimír a Petras Ján.

Po kvalifikácii bola losovaná tombola, v ktorej bola ako výhra excentrická bowlingová guľa. Vyžrebovaná bola Kovalčíková Mária.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a oceneným hráčom blahoželáme.