V stredu 4. septembra 2019 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na poslednom 5. kole turnaja  Leto v chládku 2019 (Nielen 10 je Strike) v herni Citybowling Poprad. Turnaj sa odohral v dvoch rundách za účasti 30 hráčov. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Hegenbartovi Jozefovi. Kvalifikáciu vyhral výkonom 1463 s priemerom 243,83. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Bubelíny Pavel.  Do semifinále si prenášali hráči 30% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali dve hry na súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy a juniori do 15 rokov) určil postupujúcu osmičku.

V semifinále dominoval Lendácky Igor. Ako posledný postupujúci do finálovej osmičky bol Hertely Stanislav. Finále sa hralo na jednu hru od nuly vrátane handicapov. Vo finále najlepší výkon podal Zoričák Rudolf. Vo  finále dosiahol výkon 252 bodov s priemerom 232.67. Na druhom mieste skončil Pavlikovský Vladimír výkonom 243 s priemerom 219.00 a tretí skončil Hegenbart Jozef  výkonom  212 s priemerom 227.67.

Výsledky – LETO V CHLÁDKU 2019 – 5. kolo

Cenu za najvyšší náhod 2 x 300 bodov si odniesol Katriňák Lukáš.

Po kvalifikačných rundách bola losovaná tombola, v ktorej bola ako výhra excentrická bowlingová guľa. Vyžrebovaný bol Niedoba Ján.

Včera 3.9.2019 oslávil jubilejne 80 narodeniny hráč Tajboš Michal, ktorý pravidelne navštevuje našu herňu a zúčastňuje sa všetkých turnajov ktoré naša herňa usporadúva. V mene celého nášho bowlingového klubu mu želáme veľa šťastia, rodinnej pohody a hlavne veľa veľa zdravia, aby ešte dlhé roky dával nám všetkým príklad že roky sú iba číslo. Ešte raz, všetko najlepšie…….

Po celý deň vládla veľmi príjemná priateľská atmosféra a každý si zahral pre zábavu. Hráči už čakajú na ďalšie pokračovanie, turnaja tohto typu len pre zábavu s nadpriemernými výkonmi. Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť a oceneným hráčom blahoželáme.