Dňa 6.3.2013 sa odohralo 5.kolo Zimnej časti  turnaja Bowling Tour mesta Poprad. Turnaj sa odohral v  jednej runde  zúčastnilo sa 24 hráčov, do semifinále postupovalo 12  hráčov. Bol to turnaj príjemných prekvapení, kde do finále sa prebojovali aj neregistrovaný hráči ako Šifra Milan, ktorý sa turnaja zúčastnil prvý krát a hneď si vybojoval finálovú účasť , alebo konečne sa našej vernej hráčke , Kovalčíkovej Majke, ktorá sa turnaja zúčastňuje pravidelne podarilo tiež prebojovať do finále. O nič menším prekvapením bolo prvé miesto po semifinále Kuziela Františka, ktorý už potom  len čakal na svojho finálového súpera. V kvalifikácii sa najviac  darilo Petrasovi Jánovi ktorý vyhral kvalifikáciu s priemerom 203.67, prvú pozíciu  v semifinále si vybojol Kuziel František. Vo finále Petras Janko  nenechal nikoho na pochybách, že lídrom turnaja je práve on a finálovú hru vyhral. Nakoniec sa stal  víťazom s celkovým  priemerom 207,00 blahoželáme k peknému výkonu. Na druhom mieste skončil Kuziel František s priemerom 202,80 a na treťom mieste skončil Blažek René s priemerom  194,27. Najvyšší náhod dosiahol Petras Ján súčasne s Blažekom Reném, ktorý v jednej hre zhodili zhodne  258 kolkov.

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a víťazom srdečne blahoželáme.

Zároveň vás pozývame na 6.kolo zimnej časti Bowling Tour, 20.3.2013. kde po ukončení a vyhodnotení 6.kola turnaja bude vyhodnotený Zimný blok turnajov. (Igor)