headerV nedeľu 3.júla 2016 si dali stretnutie priaznivci zábavného bowlingu na štvrtom  kole turnaja  Nielen 10 je Strike v herni Citybowling Poprad. Turnaj sa odohral v dvoch rundách za účasti 26 hráčov. Hralo na 40 stopovom mazaní. Výkony viacerých hráčov boli vysoké  a najviac sa darilo Kuzielovi Františkovi. Kvalifikáciu suverénne vyhral Kuziel František výkonom 1360 s priemerom 226,67. Zo šestnásteho miesta ako posledný postupoval Szabó Tomáš.  Do semifinále si prenášali hráči 50% dosiahnutého výkonu v kvalifikácii.  Tam sa odohrali tri hry a súčet včítane prenosu a handicapu ( ženy) určil postupujúcu osmičku. V semifinále opäť dominoval Kuziel František, ktorého so stratou iba 4 bodov stíhal Pavlikovský Vladimír. Ako posledný postupujúci postupoval Kessler  Volker. Finále sa hralo na dve hry od nuly vrátane handicapov.

Výsledky

Vo finále najlepšie výkony podával Kuziel František. Celkove vo finále dosiahol výkon 518 bodov s priemerom 259. Na druhom mieste skončil Pavlikovský Vladimír  výkonom na dve hry 483 priemerom 241,5 a tretia skončila Jánošová Dana výkonom  481 s priemerom 240,5.

Cenu za najvyšší náhod 278 bodov si odniesol Jurínyi Ľudovít.

Po skončení kvalifikácie bola losovaná tombola, kde sa losovali vecné dary, ktoré si odniesli Kuziel František, Zeleňák Stanislav a Peter Klačansky. Na záver  boli najlepší hráči ocenený  trofejou a vecným darom. Po celý deň vládla veľmi príjemná priateľská atmosféra a každý to hral pre zábavu. Hráči už čakajú na ďalšie pokračovanie, turnaja tohto typu len pre zábavu s nadpriemernými výkonmi.

Všetkým zúčastneným v turnaji ďakujeme za účasť oceneným hráčom blahoželáme a tešíme sa na 17.7.2016 na druhé kolo tohto turnaja LETO V CHLÁDKU. ( Ľubo )

Vyhercovia

Víťazi: Pavlikovský Vladimír, Kuziel František, Jánošova Danka

Tombola

Víťazi tomboly